Medewerkers

Enthousiast en betrokken

Trifier bestaat uit een team van ruim 75 professionals. Samen werken we aan de mooiste opdrachten om zorg en welzijn én de medewerkers van onze opdrachtgevers verder te professionaliseren. Onze adviseurs, trainers en acteurs onderscheiden zich door hun uitgebreide vakkennis, praktijkervaring, praktische en interactieve werkwijze en hun betrokkenheid. Enthousiasme voor ons vak is wat ons bindt!

Annit Knevels

Annit Knevels

Partner Trifier

annit@trifier.nl
Frank van Gool

Frank van Gool

Partner Trifier

frank@trifier.nl
Gijsbert Roseboom

Gijsbert Roseboom

Partner Trifier en Trifier-ISI

gijsbert@trifier.nl
Mark van Peufflik

Mark van Peufflik

Partner Trifier-ISI

m.vanpeufflik@trifier-isi.eu
Anja Brouwers

Anja Brouwers

Projectmanager

anja@trifier.nl
Lotte Haartsen

Lotte Haartsen

Projectmanager

lotte@trifier.nl
Colinda van Knippenberg

Colinda van Knippenberg

Financiele administratie

colinda@trifier.nl
Interesse in onze diensten? Neem vrijblijven contact met ons op!